צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  קוסמוי

  סאמוי הוא האי השלישי בגודלו בתאילנד והגדול ביותר בארכיפלג של יותר מ-80 איים הכולל את הפארק הימי הלאומי אנג תונג, גן עדן לשייט קיאקים וטיול יום מקוסמוי. בעוד שסמוי קטן מספיק כדי להקיף אותו תוך כמה שעות באופנוע או במכונית, האי כולל מגוון כל כך של חופים ופעילויות שאי אפשר יהיה לחוות הכל בביקור אחד. יש כאן כל כך הרבה חופים יפים כמו Chaweng, Lamai, Taling Ngam, ו-Natien. מלבד הטבע השופע, האי מלא גם בהיסטוריה ותרבות. 

  הפעילויות ברחבי קוסמוי כוללות קורסי בישול, הדרכת יוגה, אימוני מואי תאילנדי, צלילה ואפילו גולף. אמנם ישנם כמה חופים שקטים יותר שהם אידיאליים למנוחה, במיוחד אלו הכוללים כמה מאתרי הנופש המשובחים ביותר בעולם ברמת 5 כוכבים, וכאלה שיש בהם קסם מהעולם הישן, כמו Bo Phut, הכולל בתי חנויות סיניים עתיקים שהוסבו. , סאמוי הוא מקום תוסס ומרגש ממה שהיה לפני כמה עשורים. קוסמוי התפתחה לסגנון משלה של אי גן עדן, תוך שמירה על חלק גדול מהיופי הטבעי שלה תוך שהיא מציעה כמעט כל פעילות או שירות שניתן להעלות על הדעת לחופשת החוף האולטימטיבית.

  טיפים מרכזיים

   אופנועים הם אמנם סבירים ונוחים, אך הם הגורמים למספר רב של תאונות והרוגים; תמיד לחבוש קסדה, לעולם לא לנהוג שיכור ולנהוג בהגנה בכל עת. 

   לנהל משא ומתן על כל תעריפי המוניות והטוק-טוק לפני היציאה ליעדך.

   היזהר בהליכה על החוף או בשחייה בלילה, במיוחד אם לבד.

   ודא שמדריך הצלילה שלך מוסמך באופן מלא.

   כבדו את הערכים התאילנדים בנוגע ללבוש: נשים לא צריכות ללכת חשופות חזה על החוף וגברים לא צריכים להסתובב בלי חולצה מלבד בחוף הים.