צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  הכותרת: המקומות הטובים ביותר לארוחת בוקר בריאה בקו סמוי, תאילנד

  קו סמוי, האי הקסום בתאילנד, מציע לא רק חופים מרהיבים ונופים עוצרי נשימה, אלא גם מגוון רחב של אפשרויות לארוחת בוקר בריאה ומזינה. אם אתם מחפשים להתחיל את היום שלכם באנרגיה ובחיוניות, הנה המקומות המומלצים ביותר לארוחת בוקר בריאה בקו סמוי.

  1. Greenlight Cafe & Bar

  הקפה הזה ממוקם בצ'אוונג ומציע תפריט עשיר ומגוון של מנות בריאות. תוכלו למצוא כאן שייקים ירוקים, קערות אסאי, סלטים טריים ומנות טבעוניות. האווירה במקום נעימה ומזמינה, והצוות ידידותי ומקצועי. מומלץ לנסות את קערת הפירות הטריים עם גרנולה ודבש.

  2. The Art Club

  מקום זה ממוקם במא נאם ומציע תפריט בריאותי ומגוון. תוכלו ליהנות כאן ממנות כמו טוסט אבוקדו, קערות פירות, שייקים ירוקים ומנות ללא גלוטן. המקום מעוצב בסגנון מודרני ונעים, ומציע גם סדנאות אמנות ויוגה. מומלץ לנסות את השייק הירוק עם ספירולינה.

  3. Sweet Sisters Cafe

  בית הקפה הזה ממוקם בלמאי ומציע תפריט עשיר של מנות בריאות וטבעוניות. תוכלו למצוא כאן מנות כמו קערות אסאי, טוסט אבוקדו, סלטים טריים ושייקים ירוקים. המקום מעוצב בסגנון כפרי ונעים, והצוות ידידותי ומקצועי. מומלץ לנסות את קערת האסאי עם גרנולה ופירות טריים.

  4. Wild Tribe Superfood Cafe

  מקום זה ממוקם בבופוט ומציע תפריט עשיר של מנות סופרפוד. תוכלו ליהנות כאן ממנות כמו קערות אסאי, שייקים ירוקים, סלטים טריים ומנות טבעוניות. המקום מעוצב בסגנון מודרני ונעים, והצוות ידידותי ומקצועי. מומלץ לנסות את קערת הסופרפוד עם קינואה וירקות טריים.

  5. Elysia Boutique Resort

  בית הקפה הזה ממוקם בבופוט ומציע תפריט עשיר של מנות בריאות וטבעוניות. תוכלו למצוא כאן מנות כמו קערות אסאי, טוסט אבוקדו, סלטים טריים ושייקים ירוקים. המקום מעוצב בסגנון מודרני ונעים, והצוות ידידותי ומקצועי. מומלץ לנסות את קערת האסאי עם גרנולה ופירות טריים.

  6. The Yogarden

  מקום זה ממוקם בבופוט ומציע תפריט עשיר של מנות בריאות וטבעוניות. תוכלו ליהנות כאן ממנות כמו קערות אסאי, שייקים ירוקים, סלטים טריים ומנות ללא גלוטן. המקום מעוצב בסגנון מודרני ונעים, ומציע גם שיעורי יוגה ומדיטציה. מומלץ לנסות את השייק הירוק עם ספירולינה.

  7. Karma Sutra

  בית הקפה הזה ממוקם בבופוט ומציע תפריט עשיר של מנות בריאות וטבעוניות. תוכלו למצוא כאן מנות כמו קערות אסאי, טוסט אבוקדו, סלטים טריים ושייקים ירוקים. המקום מעוצב בסגנון כפרי ונעים, והצוות ידידותי ומקצועי. מומלץ לנסות את קערת האסאי עם גרנולה ופירות טריים.

  8. The Hut Cafe

  מקום זה ממוקם בצ'אוונג ומציע תפריט עשיר של מנות בריאות וטבעוניות. תוכלו ליהנות כאן ממנות כמו קערות אסאי, שייקים ירוקים, סלטים טריים ומנות ללא גלוטן. המקום מעוצב בסגנון מודרני ונעים, והצוות ידידותי ומקצועי. מומלץ לנסות את השייק הירוק עם ספירולינה.

  9. The Treehouse Silent Beach

  בית הקפה הזה ממוקם במא נאם ומציע תפריט עשיר של מנות בריאות וטבעוניות. תוכלו למצוא כאן מנות כמו קערות אסאי, טוסט אבוקדו, סלטים טריים ושייקים ירוקים. המקום מעוצב בסגנון כפרי ונעים, והצוות ידידותי ומקצועי. מומלץ לנסות את קערת האסאי עם גרנולה ופירות טריים.

  10. The Coffee Club

  מקום זה ממוקם בצ'אוונג ומציע תפריט עשיר של מנות בריאות וטבעוניות. תוכלו ליהנות כאן ממנות כמו קערות אסאי, שייקים ירוקים, סלטים טריים ומנות ללא גלוטן. המקום מעוצב בסגנון מודרני ונעים, והצוות ידידותי ומקצועי. מומלץ לנסות את השייק הירוק עם ספירולינה.

  קו סמוי מציע מגוון רחב של אפשרויות לארוחת בוקר בריאה ומזינה. בין אם אתם מחפשים קערות אסאי, שייקים ירוקים, סלטים טריים או מנות טבעוניות, תוכלו למצוא את כל אלו ועוד במקומות המומלצים הללו. אז למה אתם מחכים? התחילו את היום שלכם באנרגיה ובחיוניות עם ארוחת בוקר בריאה בקו סמוי. צרו קשר איתנו לתכנון הטיול שלכם וגלו את כל מה שיש לאי הקסום הזה להציע.