צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  מועדוני החוף הטובים ביותר בקו סאמוי

  קו סאמוי, האי הקסום בתאילנד, מציע חופים מרהיבים, מים צלולים ואווירה טרופית שאין שנייה לה. אך מעבר לנופים המדהימים, האי מציע גם חוויות בלתי נשכחות במועדוני החוף המובילים שלו. אם אתם מחפשים מקום להירגע, ליהנות ממוזיקה טובה, אוכל משובח וקוקטיילים מרעננים, הגעתם למקום הנכון. בואו נצא למסע בין מועדוני החוף הטובים ביותר בקו סאמוי.

  מועדון החוף ארק בר (Ark Bar Beach Club)

  מועדון החוף ארק בר הוא אחד מהמועדונים הפופולריים ביותר בקו סאמוי. המועדון ממוקם על חוף צ'אוונג, ומציע אווירה תוססת ומלאת חיים. כאן תוכלו ליהנות ממוזיקה חיה, מסיבות חוף מרהיבות וקוקטיילים מרעננים. המועדון מציע גם מגוון רחב של פעילויות מים כמו סקי מים, בננה בואט ועוד. אם אתם מחפשים מקום לחגוג וליהנות מחיי הלילה של קו סאמוי, ארק בר הוא המקום בשבילכם.

  מועדון החוף ניקי ביץ' (Nikki Beach)

  ניקי ביץ' הוא מועדון חוף יוקרתי הממוקם על חוף ליפה נוי. המועדון מציע חווית חוף יוקרתית עם בריכה פרטית, מיטות שיזוף נוחות ושירות אישי. כאן תוכלו ליהנות ממוזיקה טובה, אוכל גורמה וקוקטיילים ייחודיים. ניקי ביץ' ידוע גם במסיבות הבריכה המפורסמות שלו, שמושכות אליהן תיירים מכל העולם. אם אתם מחפשים חווית חוף יוקרתית ומפנקת, ניקי ביץ' הוא המקום המושלם עבורכם.

  מועדון החוף קארמה (Karma Beach Club)

  מועדון החוף קארמה ממוקם על חוף בופוט, ומציע אווירה רגועה ונעימה. המועדון מעוצב בסגנון בוהמי, עם ריהוט עץ טבעי ומיטות שיזוף נוחות. כאן תוכלו ליהנות ממוזיקה רגועה, אוכל טעים וקוקטיילים מרעננים. קארמה מציע גם מגוון רחב של פעילויות כמו יוגה על החוף, מסאז'ים מפנקים ועוד. אם אתם מחפשים מקום להירגע ולהתחבר לטבע, קארמה הוא המקום בשבילכם.

  מועדון החוף וואו (Woobar)

  מועדון החוף וואו ממוקם במלון W קו סאמוי, ומציע חווית חוף יוקרתית ומודרנית. המועדון מעוצב בסגנון עכשווי, עם בריכה פרטית, מיטות שיזוף נוחות ושירות אישי. כאן תוכלו ליהנות ממוזיקה טובה, אוכל גורמה וקוקטיילים ייחודיים. וואו ידוע גם במסיבות הבריכה המפורסמות שלו, שמושכות אליהן תיירים מכל העולם. אם אתם מחפשים חווית חוף יוקרתית ומפנקת, וואו הוא המקום המושלם עבורכם.

  מועדון החוף ביץ' ריפבליק (Beach Republic)

  מועדון החוף ביץ' ריפבליק ממוקם על חוף למאי, ומציע חווית חוף יוקרתית ומפנקת. המועדון מעוצב בסגנון מודרני, עם בריכה פרטית, מיטות שיזוף נוחות ושירות אישי. כאן תוכלו ליהנות ממוזיקה טובה, אוכל גורמה וקוקטיילים ייחודיים. ביץ' ריפבליק ידוע גם במסיבות הבריכה המפורסמות שלו, שמושכות אליהן תיירים מכל העולם. אם אתם מחפשים חווית חוף יוקרתית ומפנקת, ביץ' ריפבליק הוא המקום המושלם עבורכם.

  מועדון החוף סילבר ביץ' (Silver Beach)

  מועדון החוף סילבר ביץ' ממוקם על חוף סילבר, ומציע חווית חוף רגועה ונעימה. המועדון מעוצב בסגנון טבעי, עם ריהוט עץ טבעי ומיטות שיזוף נוחות. כאן תוכלו ליהנות ממוזיקה רגועה, אוכל טעים וקוקטיילים מרעננים. סילבר ביץ' מציע גם מגוון רחב של פעילויות כמו יוגה על החוף, מסאז'ים מפנקים ועוד. אם אתם מחפשים מקום להירגע ולהתחבר לטבע, סילבר ביץ' הוא המקום בשבילכם.

  מועדון החוף קארמה סוטרה (Karma Sutra)

  מועדון החוף קארמה סוטרה ממוקם על חוף בופוט, ומציע חווית חוף יוקרתית ומפנקת. המועדון מעוצב בסגנון בוהמי, עם ריהוט עץ טבעי ומיטות שיזוף נוחות. כאן תוכלו ליהנות ממוזיקה רגועה, אוכל טעים וקוקטיילים מרעננים. קארמה סוטרה מציע גם מגוון רחב של פעילויות כמו יוגה על החוף, מסאז'ים מפנקים ועוד. אם אתם מחפשים מקום להירגע ולהתחבר לטבע, קארמה סוטרה הוא המקום בשבילכם.

  מועדון החוף דה ליב (The Library)

  מועדון החוף דה ליב ממוקם על חוף צ'אוונג, ומציע חווית חוף יוקרתית ומודרנית. המועדון מעוצב בסגנון עכשווי, עם בריכה פרטית, מיטות שיזוף נוחות ושירות אישי. כאן תוכלו ליהנות ממוזיקה טובה, אוכל גורמה וקוקטיילים ייחודיים. דה ליב ידוע גם במסיבות הבריכה המפורסמות שלו, שמושכות אליהן תיירים מכל העולם. אם אתם מחפשים חווית חוף יוקרתית ומפנקת, דה ליב הוא המקום המושלם עבורכם.

  מועדון החוף קארמה קנדי (Karma Kandara)

  מועדון החוף קארמה קנדי ממוקם על חוף בופוט, ומציע חווית חוף יוקרתית ומפנקת. המועדון מעוצב בסגנון בוהמי, עם ריהוט עץ טבעי ומיטות שיזוף נוחות. כאן תוכלו ליהנות ממוזיקה רגועה, אוכל טעים וקוקטיילים מרעננים. קארמה קנדי מציע גם מגוון רחב של פעילויות כמו יוגה על החוף, מסאז'ים מפנקים ועוד. אם אתם מחפשים מקום להירגע ולהתחבר לטבע, קארמה קנדי הוא המקום בשבילכם.

  מועדון החוף דה רוק (The Rock)

  מועדון החוף דה רוק ממוקם על חוף למאי, ומציע חווית חוף יוקרתית ומפנקת. המועדון מעוצב בסגנון מודרני, עם בריכה פרטית, מיטות שיזוף נוחות ושירות אישי. כאן תוכלו ליהנות ממוזיקה טובה, אוכל גורמה וקוקטיילים ייחודיים. דה רוק ידוע גם במסיבות הבריכה המפורסמות שלו, שמושכות אליהן תיירים מכל העולם. אם אתם מחפשים חווית חוף יוקרתית ומפנקת, דה רוק הוא המקום המושלם עבורכם.

  מועדון החוף דה סאנסט (The Sunset)

  מועדון החוף דה סאנסט ממוקם על חוף צ'אוונג, ומציע חווית חוף יוקרתית ומודרנית. המועדון מעוצב בסגנון עכשווי, עם בריכה פרטית, מיטות שיזוף נוחות ושירות אישי. כאן תוכלו ליהנות ממוזיקה טובה, אוכל גורמה וקוקטיילים ייחודיים. דה סאנסט ידוע גם במסיבות הבריכה המפורסמות שלו, שמושכות אליהן תיירים מכל העולם. אם אתם מחפשים חווית חוף יוקרתית ומפנקת, דה סאנסט הוא המקום המושלם עבורכם.

  מועדון החוף דה וייב (The Wave)

  מועדון החוף דה וייב ממוקם על חוף למאי, ומציע חווית חוף יוקרתית ומפנקת. המועדון מעוצב בסגנון מודרני, עם בריכה פרטית, מיטות שיזוף נוחות ושירות אישי. כאן תוכלו ליהנות ממוזיקה טובה, אוכל גורמה וקוקטיילים ייחודיים. דה וייב ידוע גם במסיבות הבריכה המפורסמות שלו, שמושכות אליהן תיירים מכל העולם. אם אתם מחפשים חווית חוף יוקרתית ומפנקת, דה וייב הוא המקום המושלם עבורכם.