צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  המסעדות הטובות ביותר לטבעונים וצמחונים בקו סמוי

  קו סמוי, האי הקסום בתאילנד, מציע לא רק חופים מרהיבים ונופים עוצרי נשימה, אלא גם חוויות קולינריות יוצאות דופן. עבור טבעונים וצמחונים, קו סמוי הוא גן עדן של ממש עם מגוון רחב של מסעדות המציעות מנות טעימות, בריאות ומגוונות. בואו נצא למסע קולינרי ונגלה את האזורים הטובים ביותר לאכול בהם בקו סמוי.

  צ'אוונג – הלב הפועם של קו סמוי

  צ'אוונג הוא האזור המרכזי והפופולרי ביותר בקו סמוי, והוא מציע מגוון רחב של מסעדות טבעוניות וצמחוניות. כאן תוכלו למצוא מסעדות המציעות מנות תאילנדיות מסורתיות לצד מנות מערביות, הכל במרחק הליכה קצר מהחוף.

  מסעדת Greenlight Cafe & Bar היא אחת המסעדות המובילות בצ'אוונג. המסעדה מציעה תפריט עשיר ומגוון הכולל מנות טבעוניות וצמחוניות, כמו סלטים טריים, מנות קארי תאילנדיות, ומנות מערביות כמו פסטות ופיצות. האווירה במסעדה נעימה ומזמינה, והצוות ידידותי ומקצועי.

  מסעדת Pure Vegan Heaven היא עוד מקום מומלץ בצ'אוונג. המסעדה מתמחה במנות טבעוניות בלבד, ומציעה תפריט עשיר הכולל מנות כמו בורגר טבעוני, סלטים טריים, ומנות קארי תאילנדיות. המסעדה ממוקמת במרכז צ'אוונג, והיא מקום מושלם לארוחת צהריים או ערב.

  בופוט – כפר הדייגים הקסום

  בופוט הוא כפר דייגים מקסים הממוקם בצפון קו סמוי. הכפר מציע אווירה רגועה ונעימה, והוא מקום מושלם לטיול רומנטי או משפחתי. בבופוט תוכלו למצוא מספר מסעדות טבעוניות וצמחוניות המציעות מנות טעימות ובריאות.

  מסעדת The Hut Cafe היא אחת המסעדות המומלצות בבופוט. המסעדה מציעה תפריט עשיר הכולל מנות טבעוניות וצמחוניות, כמו סלטים טריים, מנות קארי תאילנדיות, ומנות מערביות כמו פסטות ופיצות. האווירה במסעדה נעימה ומזמינה, והצוות ידידותי ומקצועי.

  מסעדת Karma Sutra היא עוד מקום מומלץ בבופוט. המסעדה מציעה תפריט עשיר הכולל מנות טבעוניות וצמחוניות, כמו סלטים טריים, מנות קארי תאילנדיות, ומנות מערביות כמו פסטות ופיצות. המסעדה ממוקמת במרכז בופוט, והיא מקום מושלם לארוחת צהריים או ערב.

  למאי – חוף השקט והשלווה

  למאי הוא חוף שקט ורגוע הממוקם בדרום קו סמוי. החוף מציע אווירה רגועה ונעימה, והוא מקום מושלם לטיול רומנטי או משפחתי. בלמאי תוכלו למצוא מספר מסעדות טבעוניות וצמחוניות המציעות מנות טעימות ובריאות.

  מסעדת Sweet Sisters Cafe היא אחת המסעדות המומלצות בלמאי. המסעדה מציעה תפריט עשיר הכולל מנות טבעוניות וצמחוניות, כמו סלטים טריים, מנות קארי תאילנדיות, ומנות מערביות כמו פסטות ופיצות. האווירה במסעדה נעימה ומזמינה, והצוות ידידותי ומקצועי.

  מסעדת The Art Cafe היא עוד מקום מומלץ בלמאי. המסעדה מציעה תפריט עשיר הכולל מנות טבעוניות וצמחוניות, כמו סלטים טריים, מנות קארי תאילנדיות, ומנות מערביות כמו פסטות ופיצות. המסעדה ממוקמת במרכז למאי, והיא מקום מושלם לארוחת צהריים או ערב.

  מיינאם – החוף השקט והשלווה

  מיינאם הוא חוף שקט ורגוע הממוקם בצפון קו סמוי. החוף מציע אווירה רגועה ונעימה, והוא מקום מושלם לטיול רומנטי או משפחתי. במיינאם תוכלו למצוא מספר מסעדות טבעוניות וצמחוניות המציעות מנות טעימות ובריאות.

  מסעדת The Farmer Restaurant and Bar היא אחת המסעדות המומלצות במיינאם. המסעדה מציעה תפריט עשיר הכולל מנות טבעוניות וצמחוניות, כמו סלטים טריים, מנות קארי תאילנדיות, ומנות מערביות כמו פסטות ופיצות. האווירה במסעדה נעימה ומזמינה, והצוות ידידותי ומקצועי.

  מסעדת About Cafe היא עוד מקום מומלץ במיינאם. המסעדה מציעה תפריט עשיר הכולל מנות טבעוניות וצמחוניות, כמו סלטים טריים, מנות קארי תאילנדיות, ומנות מערביות כמו פסטות ופיצות. המסעדה ממוקמת במרכז מיינאם, והיא מקום מושלם לארוחת צהריים או ערב.

  בנג ראק – החוף השקט והשלווה

  בנג ראק הוא חוף שקט ורגוע הממוקם בצפון קו סמוי. החוף מציע אווירה רגועה ונעימה, והוא מקום מושלם לטיול רומנטי או משפחתי. בבנג ראק תוכלו למצוא מספר מסעדות טבעוניות וצמחוניות המציעות מנות טעימות ובריאות.

  מסעדת The Larder היא אחת המסעדות המומלצות בבנג ראק. המסעדה מציעה תפריט עשיר הכולל מנות טבעוניות וצמחוניות, כמו סלטים טריים, מנות קארי תאילנדיות, ומנות מערביות כמו פסטות ופיצות. האווירה במסעדה נעימה ומזמינה, והצוות ידידותי ומקצועי.

  מסעדת The Yogarden היא עוד מקום מומלץ בבנג ראק. המסעדה מציעה תפריט עשיר הכולל מנות טבעוניות וצמחוניות, כמו סלטים טריים, מנות קארי תאילנדיות, ומנות מערביות כמו פסטות ופיצות. המסעדה ממוקמת במרכז בנג ראק, והיא מקום מושלם לארוחת צהריים או ערב.

  לסיכום, קו סמוי מציע מגוון רחב של מסעדות טבעוניות וצמחוניות המציעות מנות טעימות ובריאות. בין אם אתם מחפשים מסעדה במרכז העיר או בחוף שקט ורגוע, תוכלו למצוא את המקום המושלם עבורכם. אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר ותכננו את הטיול הקולינרי הבא שלכם בקו סמוי!