צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  סיורים בטבע וחיות בר בקו סמוי: חוויה בלתי נשכחת

  קו סמוי, האי הקסום בתאילנד, מציע למבקרים בו חוויות טבע מרהיבות וסיורים מרתקים בחיות הבר המקומיות. אם אתם מחפשים לברוח מהחיים העירוניים ולהתחבר לטבע במלוא הדרו, קו סמוי הוא היעד המושלם עבורכם. האי מציע מגוון רחב של סיורים בטבע ובחיות בר, המאפשרים לכם לחוות את היופי הטבעי של האי ולהכיר את החיות המקומיות בסביבתן הטבעית.

  הפארק הלאומי אנג ת'ונג

  אחד המקומות המרהיבים ביותר לבקר בהם בקו סמוי הוא הפארק הלאומי אנג ת'ונג. הפארק מורכב מ-42 איים קטנים ומציע נופים עוצרי נשימה של ים כחול, חופים לבנים וצמחייה טרופית עשירה. סיורים בפארק כוללים שייט בין האיים, צלילה ושנורקלינג במים הצלולים, וטיפוס על הרים כדי ליהנות מנופים פנורמיים מרהיבים. במהלך הסיור תוכלו לפגוש חיות בר כמו קופים, ציפורים נדירות ודגים צבעוניים.

  שמורת הטבע נא מואנג

  שמורת הטבע נא מואנג היא יעד נוסף שחובה לבקר בו בקו סמוי. השמורה מציעה מסלולי הליכה מרהיבים בין מפלים, יערות טרופיים וצמחייה עשירה. המפלים נא מואנג 1 ונא מואנג 2 הם מהמפלים היפים ביותר באי, והם מציעים בריכות טבעיות שבהן ניתן לשחות ולהתרענן. במהלך הסיור בשמורה תוכלו לפגוש חיות בר כמו קופים, ציפורים ופרפרים צבעוניים.

  סיורי שנורקלינג וצלילה

  קו סמוי מציע גם סיורי שנורקלינג וצלילה מרהיבים, המאפשרים לכם לחקור את העולם התת-ימי העשיר של האי. המים הצלולים והחיים הימיים המגוונים הופכים את קו סמוי ליעד מושלם לחובבי הצלילה והשנורקלינג. במהלך הסיורים תוכלו לפגוש דגים צבעוניים, אלמוגים מרהיבים, צבי ים ולעיתים גם כרישים ידידותיים. סיורים אלו מתאימים לכל הרמות, החל ממתחילים ועד לצוללנים מנוסים.

  סיורי קיאקים

  אם אתם מחפשים חוויה ייחודית ומרגשת, סיורי קיאקים בקו סמוי הם הבחירה המושלמת. הסיורים כוללים שייט בקיאקים בין האיים הקטנים, חקר מערות ימיות ונהרות טרופיים. במהלך הסיור תוכלו ליהנות מנופים מרהיבים של ים כחול, חופים לבנים וצמחייה עשירה. סיורי הקיאקים מתאימים לכל הרמות, והם מציעים חוויה מרגיעה ומרגשת כאחד.

  סיורי ג'ונגל

  קו סמוי מציע גם סיורי ג'ונגל מרתקים, המאפשרים לכם לחקור את היערות הטרופיים העשירים של האי. הסיורים כוללים הליכה בין עצים גבוהים, חקר מפלים ובריכות טבעיות, ופגישה עם חיות בר כמו קופים, ציפורים ופרפרים. סיורי הג'ונגל מציעים חוויה מרגיעה ומרגשת כאחד, והם מתאימים לכל המשפחה.

  סיורי חיות בר

  אם אתם חובבי חיות בר, קו סמוי מציע מגוון רחב של סיורים המאפשרים לכם לפגוש את החיות המקומיות בסביבתן הטבעית. הסיורים כוללים ביקור במקלטי חיות, חוות פילים, וגני חיות. במהלך הסיורים תוכלו לפגוש פילים, קופים, ציפורים נדירות וחיות בר נוספות. סיורים אלו מציעים חוויה חינוכית ומרגשת כאחד, והם מתאימים לכל המשפחה.

  סיורי ציפורים

  קו סמוי הוא גן עדן לחובבי הציפורים, והאי מציע מגוון רחב של סיורי ציפורים המאפשרים לכם לפגוש את הציפורים המקומיות בסביבתן הטבעית. הסיורים כוללים הליכה ביערות טרופיים, חקר נהרות ואגמים, וצפייה בציפורים נדירות ומרהיבות. במהלך הסיורים תוכלו לפגוש ציפורים כמו נשרים, תוכים, ציפורי שיר וציפורים נדירות נוספות. סיורי הציפורים מציעים חוויה מרגיעה ומרגשת כאחד, והם מתאימים לכל המשפחה.

  סיורי חוות

  קו סמוי מציע גם סיורי חוות מרתקים, המאפשרים לכם לחוות את החיים הכפריים של האי ולהכיר את החיות המקומיות. הסיורים כוללים ביקור בחוות פילים, חוות קוקוס, וחוות חיות נוספות. במהלך הסיורים תוכלו לפגוש פילים, קופים, ציפורים וחיות בר נוספות, וללמוד על החיים הכפריים של האי. סיורי החוות מציעים חוויה חינוכית ומרגשת כאחד, והם מתאימים לכל המשפחה.

  סיורי לילה

  אם אתם מחפשים חוויה ייחודית ומרגשת, סיורי לילה בקו סמוי הם הבחירה המושלמת. הסיורים כוללים הליכה ביערות טרופיים בלילה, חקר מערות ונהרות, וצפייה בחיות לילה כמו עטלפים, ינשופים וחיות בר נוספות. סיורי הלילה מציעים חוויה מרגיעה ומרגשת כאחד, והם מתאימים לכל המשפחה.

  סיורי אופניים

  קו סמוי מציע גם סיורי אופניים מרתקים, המאפשרים לכם לחקור את האי בצורה ייחודית ומהנה. הסיורים כוללים רכיבה בין יערות טרופיים, חופים לבנים וכפרים מקומיים. במהלך הסיורים תוכלו לפגוש חיות בר כמו קופים, ציפורים ופרפרים, וליהנות מנופים מרהיבים של האי. סיורי האופניים מציעים חוויה מרגיעה ומרגשת כאחד, והם מתאימים לכל המשפחה.

  סיורי ג'יפים

  אם אתם מחפשים חוויה מרגשת ומלאת אדרנלין, סיורי ג'יפים בקו סמוי הם הבחירה המושלמת. הסיורים כוללים נסיעה בג'יפים בין יערות טרופיים, חופים לבנים וכפרים מקומיים. במהלך הסיורים תוכלו לפגוש חיות בר כמו קופים, ציפורים ופרפרים, וליהנות מנופים מרהיבים של האי. סיורי הג'יפים מציעים חוויה מרגיעה ומרגשת כאחד, והם מתאימים לכל המשפחה.

  סיורי דיג

  קו סמוי מציע גם סיורי דיג מרתקים, המאפשרים לכם לחוות את העולם הימי של האי בצורה ייחודית ומהנה. הסיורים כוללים דיג במים הצלולים של האי, חקר שוניות אלמוגים וצפייה בחיות ימיות כמו דגים צבעוניים, צבי ים ולעיתים גם כרישים ידידותיים. סיורי הדיג מציעים חוויה מרגיעה ומרגשת כאחד, והם מתאימים לכל המשפחה.

  סיורי תרבות

  קו סמוי מציע גם סיורי תרבות מרתקים, המאפשרים לכם להכיר את התרבות המקומית של האי וללמוד על ההיסטוריה והמסורת של תושביו. הסיורים כוללים ביקור במקדשים, כפרים מקומיים ושווקים, ולמידה על התרבות והמסורת המקומית. סיורי התרבות מציעים חוויה חינוכית ומרגשת כאחד, והם מתאימים לכל המשפחה.

  סיורי אוכל

  אם אתם חובבי אוכל, קו סמוי מציע מגוון רחב של סיורי אוכל המאפשרים לכם לחוות את המטבח המקומי בצורה ייחודית ומהנה. הסיורים כוללים ביקור בשווקים מקומיים, מסעדות ובתי אוכל, וטעימה ממגוון רחב של מאכלים מקומיים. סיורי האוכל מציעים חוויה מרגיעה ומרגשת כאחד, והם מתאימים לכל המשפחה.

  סיורי יוגה ומדיטציה

  קו סמוי מציע גם סיורי יוגה ומדיטציה מרתקים, המאפשרים לכם לחוות את האי בצורה מרגיעה ומרעננת. הסיורים כוללים שיעורי יוגה ומדיטציה ביערות טרופיים, חופים לבנים ומקדשים מקומיים. סיורי היוגה והמדיטציה מציעים חוויה מרגיעה ומרגשת כאחד, והם מתאימים לכל המשפחה.

  סיורי ספא ובריאות

  אם אתם מחפשים חוויה מרגיעה ומפנקת, קו סמוי מציע מגוון רחב של סיורי ספא ובריאות המאפשרים לכם לחוות את האי בצורה מרגיעה ומפנקת. הסיורים כוללים ביקור בספא מקומיים, טיפולי עיסוי, וטיפולי בריאות נוספים. סיורי הספא והבריאות מציעים חוויה מרגיעה ומרגשת כאחד, והם מתאימים לכל המשפחה.

  סיורי צילום

  קו סמוי מציע גם סיורי צילום מרתקים, המאפשרים לכם לחוות את האי בצורה ייחודית ומהנה. הסיורים כוללים ביקור באתרים מרהיבים, חקר נופים טבעיים וצילום חיות בר. סיורי הצילום מציעים חוויה מרגיעה ומרגשת כאחד, והם מתאימים לכל המשפחה.

  סיורי ספורט אתגרי

  אם אתם מחפשים חוויה מרגשת ומלאת אדרנלין, קו סמוי מציע מגוון רחב של סיורי ספורט אתגרי המאפשרים לכם לחוות את האי בצורה מרגשת ומהנה. הסיורים כוללים טיפוס הרים, גלישת גלים, ופעילויות ספורט אתגרי נוספות. סיורי הספורט האתגרי מציעים חוויה מרגיעה ומרגשת כאחד, והם מתאימים לכל המשפחה.

  סיורי חופים

  קו סמוי מציע גם סיורי חופים מרתקים, המאפשרים לכם לחוות את החופים המרהיבים של האי בצורה ייחודית ומהנה. הסיורים כוללים ביקור בחופים לבנים, שחייה במים הצלולים, ושיזוף בשמש החמימה. סיורי החופים מציעים חוויה מרגיעה ומרגשת כאחד, והם מתאימים לכל המשפחה.

  סיורי טבע וחיות בר בקו סמוי מציעים חוויה בלתי נשכחת לכל המשפחה. האי מציע מגוון רחב של סיורים מרתקים, המאפשרים לכם לחוות את היופי הטבעי של האי ולהכיר את החיות המקומיות בסביבתן הטבעית. אם אתם מחפשים לברוח מהחיים העירוניים ולהתחבר לטבע במלוא הדרו, קו סמוי הוא היעד המושלם עבורכם. צרו קשר איתנו כדי לתכנן את הטיול הבא שלכם ולחוות את קו סמוי בצורה ייחודית ומהנה.