צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  חמשת מסלולי ההליכה הטובים ביותר בקו סמוי, תאילנד

  קו סמוי, האי המרהיב בתאילנד, מציע למטיילים חוויות טבע בלתי נשכחות. אם אתם חובבי הליכה בטבע, האי הזה הוא גן עדן עבורכם. עם נופים עוצרי נשימה, יערות גשם עבותים, מפלים מרהיבים וחופים לבנים, קו סמוי מציע מגוון מסלולי הליכה שמתאימים לכל רמות הקושי. הנה חמשת מסלולי ההליכה הטובים ביותר בקו סמוי שכדאי לכם לחוות.

  מסלול ההליכה למפל נא מואנג 2

  מפל נא מואנג 2 הוא אחד המפלים המרשימים ביותר בקו סמוי. המסלול מתחיל בכניסה לפארק הלאומי נא מואנג ומוביל דרך יער גשם עבות. ההליכה אורכת כ-30 דקות ומציעה נופים מרהיבים של צמחייה טרופית, פרחים צבעוניים וציפורים נדירות. בסוף המסלול תגיעו למפל נא מואנג 2, מפל מרהיב בגובה של כ-80 מטרים. המים הקרירים והבריכה הטבעית שמתחת למפל הם מקום מושלם לרחצה ולהתרעננות אחרי ההליכה.

  מסלול ההליכה למקדש פרה יאי

  מקדש פרה יאי, הידוע גם בשם "המקדש הגדול", הוא אחד האתרים המפורסמים ביותר בקו סמוי. המסלול מתחיל בחוף בופוט ומוביל דרך שבילים מתפתלים בין עצי קוקוס ושדות אורז. ההליכה אורכת כשעה ומציעה נופים פנורמיים של האי והים. במקדש פרה יאי תוכלו להתרשם מפסל הבודהה הענק, המתנשא לגובה של 12 מטרים, וליהנות מהאווירה הרוחנית והשלווה של המקום.

  מסלול ההליכה למפל הינלאד

  מפל הינלאד הוא מפל נוסף שמומלץ לבקר בו בקו סמוי. המסלול מתחיל בכניסה לפארק הלאומי הינלאד ומוביל דרך יער גשם עבות ושבילים מתפתלים. ההליכה אורכת כ-45 דקות ומציעה נופים מרהיבים של צמחייה טרופית, פרחים צבעוניים וציפורים נדירות. בסוף המסלול תגיעו למפל הינלאד, מפל מרהיב בגובה של כ-30 מטרים. המים הקרירים והבריכה הטבעית שמתחת למפל הם מקום מושלם לרחצה ולהתרעננות אחרי ההליכה.

  מסלול ההליכה לחוף מאה נאם

  חוף מאה נאם הוא אחד החופים היפים ביותר בקו סמוי. המסלול מתחיל בכפר מאה נאם ומוביל דרך שבילים מתפתלים בין עצי קוקוס ושדות אורז. ההליכה אורכת כשעה ומציעה נופים פנורמיים של האי והים. בחוף מאה נאם תוכלו ליהנות מחול לבן ורך, מים צלולים ושקט ושלווה. החוף הוא מקום מושלם לרחצה, לשיזוף ולמנוחה אחרי ההליכה.

  מסלול ההליכה למקדש להאם סור

  מקדש להאם סור הוא מקדש מרהיב הממוקם על גבעה בקו סמוי. המסלול מתחיל בכפר טאלינג נאם ומוביל דרך שבילים מתפתלים בין עצי קוקוס ושדות אורז. ההליכה אורכת כשעה ומציעה נופים פנורמיים של האי והים. במקדש להאם סור תוכלו להתרשם מהארכיטקטורה המרשימה של המקדש וליהנות מהאווירה הרוחנית והשלווה של המקום.

  קו סמוי מציע למטיילים חוויות טבע בלתי נשכחות. אם אתם חובבי הליכה בטבע, האי הזה הוא גן עדן עבורכם. עם נופים עוצרי נשימה, יערות גשם עבותים, מפלים מרהיבים וחופים לבנים, קו סמוי מציע מגוון מסלולי הליכה שמתאימים לכל רמות הקושי. חמשת מסלולי ההליכה שהוזכרו כאן הם רק חלק קטן מהאפשרויות הרבות שמחכות לכם באי המרהיב הזה. אז ארזו את נעלי ההליכה שלכם וצאו לגלות את קו סמוי ברגליים. צרו איתנו קשר כדי לתכנן את הטיול שלכם וליהנות מחוויות בלתי נשכחות.