צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  נקודות התצפית הטובות ביותר בקו סאמוי: גלו את היופי המרהיב של האי

  קו סאמוי, האי הקסום בתאילנד, מציע למבקרים בו נופים עוצרי נשימה ונקודות תצפית מרהיבות. אם אתם מחפשים את המקומות הטובים ביותר לצפות בנופים המדהימים של האי, הגעתם למקום הנכון. במאמר זה נסקור את נקודות התצפית הטובות ביותר בקו סאמוי, ונעניק לכם טיפים והמלצות שיעזרו לכם לתכנן את הטיול המושלם.

  נקודת התצפית של לאמאי

  נקודת התצפית של לאמאי ממוקמת בדרום-מזרח האי ומציעה נוף פנורמי מרהיב של חוף לאמאי והים הכחול. המקום מציע גם מסלולי הליכה קצרים ומסעדות מקומיות שבהן תוכלו ליהנות מארוחה טעימה תוך כדי צפייה בנוף. מומלץ להגיע בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות כדי להימנע מהחום הכבד וליהנות מהשקט והשלווה.

  נקודת התצפית של חוף צ'אוונג

  חוף צ'אוונג הוא אחד החופים הפופולריים ביותר בקו סאמוי, ונקודת התצפית שלו מציעה נוף מרהיב של החוף והים. המקום מציע גם מסלולי הליכה קצרים ומסעדות מקומיות שבהן תוכלו ליהנות מארוחה טעימה תוך כדי צפייה בנוף. מומלץ להגיע בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות כדי להימנע מהחום הכבד וליהנות מהשקט והשלווה.

  נקודת התצפית של חוף מאי נאם

  חוף מאי נאם הוא חוף שקט ומרוחק יותר, ונקודת התצפית שלו מציעה נוף מרהיב של החוף והים. המקום מציע גם מסלולי הליכה קצרים ומסעדות מקומיות שבהן תוכלו ליהנות מארוחה טעימה תוך כדי צפייה בנוף. מומלץ להגיע בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות כדי להימנע מהחום הכבד וליהנות מהשקט והשלווה.

  נקודת התצפית של חוף בופוט

  חוף בופוט הוא חוף פופולרי נוסף בקו סאמוי, ונקודת התצפית שלו מציעה נוף מרהיב של החוף והים. המקום מציע גם מסלולי הליכה קצרים ומסעדות מקומיות שבהן תוכלו ליהנות מארוחה טעימה תוך כדי צפייה בנוף. מומלץ להגיע בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות כדי להימנע מהחום הכבד וליהנות מהשקט והשלווה.

  נקודת התצפית של חוף בנג ראק

  חוף בנג ראק הוא חוף שקט ומרוחק יותר, ונקודת התצפית שלו מציעה נוף מרהיב של החוף והים. המקום מציע גם מסלולי הליכה קצרים ומסעדות מקומיות שבהן תוכלו ליהנות מארוחה טעימה תוך כדי צפייה בנוף. מומלץ להגיע בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות כדי להימנע מהחום הכבד וליהנות מהשקט והשלווה.

  נקודת התצפית של חוף טונגסאי

  חוף טונגסאי הוא חוף שקט ומרוחק יותר, ונקודת התצפית שלו מציעה נוף מרהיב של החוף והים. המקום מציע גם מסלולי הליכה קצרים ומסעדות מקומיות שבהן תוכלו ליהנות מארוחה טעימה תוך כדי צפייה בנוף. מומלץ להגיע בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות כדי להימנע מהחום הכבד וליהנות מהשקט והשלווה.